photography

Fotografia reklamowa

Realizujemy sesje do kampanii reklamowych oraz fotografię reklamową produktów i usług. Specjalizujemy się w tworzeniu lookbooków oraz sesji promocyjnych dla marek odzieżowych.

photography

FOTOGRAFIA KORPORACYJNA

Zaufanie klientów najlepiej budować poprzez profesjonalny i przyjazny wizerunek, który my z radością stworzymy dla Ciebie. Specjalizujemy się w biznesowej fotografii wizerunkowej. Wykonujemy profesjonalne sesje zdjęciowe zarówno w naszym studiu fotograficznym, jak i w siedzibach firm, halach produkcyjnych czy specjalnie wynajętych przestrzeniach.

photography

REPORTAŻ

Fotografujemy festiwale kulturalne, kongresy, konferencje, targi, a także biznesowe spotkania, imprezy integracyjne. Kompleksowo dokumentujemy oficjalne wydarzenia, nieformalne sytuacje, przygotowujemy dokumentację dla sponsorów i organizatorów. Organizując jakikolwiek event nie można zapomnieć o profesjonalnej dokumentacji fotograficznej.

photography

PACKSHOT

Zajmujemy się również fotografią produktów. Zarówno przy reklamowych aranżacjach, jak i przy prostych zdjęciach packshotowych, priorytetowa jest dla nas jakość fotografii. Szanując wysiłek włożony w przygotowanie Waszych produktów zawsze korzystamy z najlepszego sprzętu i oświetlenia. To właśnie jakość odróżnia nasze zdjęcia od wielu, często amatorskich fotografii packshotowych.

video-production

PRODUKCJE FILMOWE

photography

FOTOGRAFIA ŚLUBNA

www.nowakowscy.eu